ZKS Stal Rzeszów - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 3:1
  • Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl 8:1
  • Gryf Mielec - Karpaty Mosir Krosno 1:5
  • Stal Stalowa Wola - Czarni 1910 Jasło 5:1
  • Siarka Tarnobrzeg - Sanok Ekoball 1:0

Stal Rzeszów 3:1 Resovia Rzeszów
2017-06-03, 11:00:00

Stal Rzeszów 3:1 Resovia Rzeszów
Błękitni Ropczyce 8:1 Polonia Przemyśl
Gryf Mielec 1:5 Karpaty Mosir Krosno
Stal Stalowa Wola 5:1 Czarni 1910 Jasło
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Sanok Ekoball

DELIKATESY JABŁUSZKO

Organizatorem i właścicielem sieci „Delikatesy Jabłuszko” jest Firma GBM Sekretariat firmy znajduje się w Rzeszowie przy ul. Bardowskiego 4. Firma jest członkiem Polskiej Izby Handlu w Warszawie. Tworzą ją ludzie, dla których praca w handlu jest pasją.

Misją sieci „Delikatesy Jabłuszko” jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie handlu artykułami spożywczymi i nie tylko, ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekt zdrowotności i świeżości tych artykułów.

„Delikatesy Jabłuszko” obejmują swym zasięgiem południowo – wschodnią Polskę. Oferują 15.000 pozycji towarów spożywczych. „Zawsze świeżo, zawsze zdrowo” – w myśl tej zasady dobierany jest asortyment w sklepach sieci.

Każdy ze sklepów sieci posiada wydzielone stoiska:

Stoisko owoców i warzyw oprócz podstawowego asortymentu oferuje bogaty delikatesowy wybór. I tak można tu znaleźć Ananasy, Awokado, Bakłażany, Cukinie, Granaty, Imbir, Karczochy, Liczi, Paprykę, Pamelo, Roszponkę, Rukolę. Na stoisku znajduje się ceniony przez klientów specjalny podajnik na owoce suszone.

Kolejne stoisko „zdrowe i świeże” to stoisko z pieczywem. Kilkadziesiąt rodzajów pieczywa i wyrobów cukierniczych z najlepszych lokalnych piekarni, a także wypiekanych we własnym piecu. Specjalnie dla klientów lubiących świeże pieczywo kroimy każdy rodzaj chleba na krajalnicy. Sprzedajemy również pieczywo na wagę z możliwością podziału na kromki.

W delikatesach można znaleźć sery pleśniowe, sałatkowe, twarde, owoce morza, produkty wegetariańskie, zdrową żywność, wiele produktów kolonialnych. Wszystko po to by dopełnić ofertę podstawową asortymentem wyszukanym, którego klienci nasi zasmakowali będąc na zagranicznych wczasach i wycieczkach.

Ostatnim bardzo ważnym stoiskiem, można powiedzieć, że najważniejszym jest dział mięsa i wędlin. Można tu zakupić mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe, które mielimy na życzenie klienta. Jest w ofercie delikatesów taki asortyment jak mięso z królika, kaczki czy indyka, są pasztety, rolady, tradycyjne wyroby wędliniarskie, różnego rodzaju salami, twarde kiełbasy francuskie i włoskie. Można też zaopatrzyć się w świeżo wypieczone udka, skrzydełka, karkówkę, schab – specjalnie dla klientów na stoisku zainstalowane są grile.

„Delikatesy Jabłuszko” realizują również dla swoich klientów takie usługi jak: płatności rachunków, doładowania telefonów, płatności kartą, realizacja talonów Sodexo oraz własnych.

Sklepy czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, w niedzielę od 8.00 do 20.00. Jeden ze sklepów sieci znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego 12A jest czynny całodobowo.

W aranżacji sklepów wykorzystano dożo elementów z drewna, które dało efekt ciepła i przytulności. Dobrze doświetlone wnętrze sklepów, lustra polepszają atmosferę. Elementy dekoracyjne odnoszące się konkretnie do prezentowanego asortymentu towarowego tworzą prawidłowe skojarzenia i zachęcają do kupna.

Dla stworzenia przyjemnego nastroju sprzyjającego zakupom w każdym sklepie sieci zainstalowano odpowiedni zestaw nagłośnieniowy z wesołą i pogodną muzyką. Zainstalowane dodatkowe światło punktowe podkreśla towary i sprzyja skupieniu uwagi klientów.

DZIĘKUJEMY FIRMIE JABLUSZKO ZA UFUNDOWANE STROJE MECZOWE

pon.

Stal Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.